Bot Askısı – Tender Whip

 

 

Bot Askısı neden kullanılır?

Atlasfend tender boatlarınızın marinada bağlıyken veya koylarda demirliyken tekne bordasına yanaşarak, bordanın zarar görmesini engellemek amacıyla BOT ASKISI/TENDER WHIP adlı ürünü üretip kullanımıza sunmaktadır.

Atlasfend BOT ASKISI/ TENDER WHIP veya BOT KAMÇISI

Bu ürün temel olarak 3,2 metre uzunluğunda 22 mm kalınlığında 2 adet özel imalat epoksi elyaf karışımı çubuktan oluşmaktadır. Çubukların uç kısmına botu bağlayacak halatın geçtiği makaralı sistem yapılmaktadır. Taban kısmına ise teknenin puntellerine bağlamak için özel imalat kromdan yapılan bağlantı aparatları   monte edilmektedir. Bu bağlantı aparatı tekneninizin puntel borusunun kalınlığına göre imal edilmektedir. Bot askılarını istediğiniz açıya ayarladıktan sonra aparatın özel kilit mekanizmasını sabitleyip montaj işlemini bitirebilirsiniz. Atlasfend BOT ASKISI/ TENDER WHIP veya BOT KAMÇISI olarak adlandırılmaktadır. Boyları 2 metre’den 10 metre’ ye kadar olan tender ve boatlarınızda  bot askısı ürününü gönül rahatlığıyla ve güvenle kullanabilirsiniz. Bugüne kadar bot askısı/tender whip ürünümüzü bizden alıp kullanan değerli müşterilerimizin sorunsuz kullanımı bizi mutlu etmektedir.

Atlasfend olarak bağlama sorunlarınıza nitelikli, kullanışlı ve estetik çözümler sunarak ‘Standart değil çözüm odaklı ürünler’ ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz.

Atlasfend Bot Askı ürünü için sorularınız ya da siparişleriniz için firmamıza iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.