Usturmaça Askısı

paslanmaz  aparatlı mavi

 

Atlasfend Usturmaça Askısı, Usturmaça Bağlantısı, Usturmaça Kancası veya Aparatı Nasıl Üretilir?

Atlasfend usturmaça askıları, her müşterinin isteğine göre farklı boyut ve özelliklerde tasarlanabilmektedir. Özellikle  Megayatların ihtiyacı olabilecek bir üründür.  Daha küçük tekneler için de uygulayabileceğimiz çeşitlerimiz vardır. Küpeşteyi ve bordayı usturmaça halatının yol açacağı aşınmalardan korur. Teknenize şık bir görümüm kazandırdığı gibi özellikle marinalarda bağlıyken usturmaçaların kullanımında pratiklik sağlamaktadır.

Atlasfend usturmaça askılarının fittings malzemeleri kendi alanında lider olan dünya markası firmalardan (Harken,Schaefermarin,Ronstan v.b.) temin edilmektedir.Ve bu seçkin ürünlerle birlikte doğal kuzu postu ve doğal deri kullanılarak istenilen renk seçenekleriyle özel olarak imal edilmektedir.Kullanıcısına işlevsel çözümler sunan Atlasfend sayesinde, küpeşte darbe ve sürtünmelerden korunmakta, hem de asil bir zevki yansıtan tekne ve yatların hakettiği estetik görünümü sağlamaktadır.

Yurtiçi pazarda usturmaça askısı denince ilk akla gelen marka olan Atlasfend;bu alanda bir dünya markası olmayı da hedeflemektedir.Global rakiplerimize oranla daha uygun maliyetlerle müşterilerimize Atlasfend usturmaça askılarını en az aynı kalitede sunabilmekteyiz. Siz de teknenize hak ettiği estetik görünümü kazandırmak ve Atlasfend usturmaça askılarını tercih etmiş birçok seçkin teknenin arasında yer almak istiyorsanız lütfen Simurg Yatçılık‘ı arayınız ya da iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Tel: 0 544 359 50 15

 

Comments are closed.