SİMURG YATÇILIK: YAT BAKIM ONARIM

 

 

Simurg Yatçılık’da yat bakım onarım işleri nelerdir?

Simurg yatçılık Göcek’te bulunan atölyesinde ve marinalar da her tür teknenin ahşap, mobilya, teak, sika boya, bakım, boya epoksi zehirli, pasta-polish, vernik ve benzeri tekne tamiratı, yat bakım onarım işlerini uzman kadrosuyla yapmaktadır. Aynı zamanda tekne yapımını da yapmakta olan Simurg Yatçılık, sizlere ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünler sunar.

Tekne & Yat Bakım Onarım nasıl yapılır?

Öncelikle teknenize gelerek yapılması gereken işler saptanmakta ve tarafınızdan istenen işler listelenmekte, daha sonra konusunda uzman gemi mühendisi maliyet hesaplarını yapmakta size doğru güvenilir bir şekilde yapılacak işlerin, kullanılacak malzemenin listesini ve işin teslim süresini içeren fiyat teklifini sunmaktadır.

İşe başlarken teknenizde korunması gereken yerler maskelenerek zarar görmesi engellenmektedir. Konusunda uzman ustalarımız tarafından ahşap, mobilya, güverte, sika ve benzeri gibi işleri yapılmakta daha sonra gerekli bulunan boya işlerine devam edilmektedir.

Bu arada eğer varsa krom işleriniz yine kendimize ait atölyemizde imal edilerek montaja hazır hale getirilmektedir.

İşin yapılması aşamasında uzman gemi mühendisimiz tarafından gerekli kontroller yapılarak iş teslim alınmaktadır. Yapılan işi teslim etmeden evvel öncelikle kendimiz beğenip doğru uygulamalar yapıldığına emin olduktan sonra sizi çağırarak işi teslim ederiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş ekibimizle teknenizle ilgili her konuda yardımcı olmak için bizimle iletişim sayfasından irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Comments are closed.