Kıç Platform Usturmaçası/ Transom Fender

Kıç Platform Usturmaçası/ Transom Fender Nedir:

Atlasfend KIÇ PLATFORM USTURMAÇASI/ TRANSOM FENDER özellikle mega yatlarda kullanılan bir üründür. Tekne turdayken boat, tender, jetski veya büyük servis botlarının kıç dinlenceye yanaşırken kıç platforma zarar vermesini engellemek için tasarlanmış bir üründür.

Özel yapım Kıç Platform Usturmaçası/ Transom Fender Üretimi:

Her tekne için özel olarak dizayn edilerek üretilmektedir. Ana malzemesi olan su almayan foam malzemesine kıç platforma uygun şekilde monte edilmesini sağlayacak şekil verilerek, içine paslanmaz veya kompozit malzemeden teknenin kıç platfprm profiline ve kesitine göre taşıyıcı karkas dizayn edilerek yerleştirilmektedir. En son olarak özel branda malzemesi sunbrella ile giydirilerek, özel bağlama aparatlarıyla tekneye monte edilmektedir. Tekne seyir halindeyken veya marinada iken kullanılmadığı zamanlarda , kolaylıkla yerinden sökülerek depolanabilmektedir.

 Neden Kıç Platform Usturmaçası/ Transom Fender Kullanılmalı?:

ATLASFEND KIÇ PLATFORM USTURMAÇASI/TRANSOM FENDER kullanan teknelerin kıç taraftaki çizilme ve yaralanmaları son bulmuş; bütün bot, tender, jetski, deniz oyuncakları ve servis botları rahat rahat yanaşarak yolcu ve malzemelerini indirmektedir.

 

 

Comments are closed.